Zbiorniki betonowe podziemne na deszczówkę

Zbiorniki betonowe na deszczówkę produkcji naszej firmy SZAMBA MAMUT charakteryzują się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, lecz także zastosowaniem solidnych materiałów, które są przeznaczone do wieloletniego użytkowania. Wszystkie dostępne betonowe zbiorniki na deszczówkę oferujemy w korzystnych cenach, dbamy o ich bezpieczne i szybkie dostarczenie na miejsce odbioru, a także zapewniamy najlepszą obsługę klienta na całym rynku. Wszystkie produkty dostępne w naszej firmie wyróżniają się wieloletnią trwałością i szczelnością, dzięki czemu spełniają wszelkie oczekiwania wymagających klientów. Atesty, certyfikaty oraz aprobaty techniczne sprawiają przy tym, że każdy dostępny betonowy zbiornik na deszczówkę jest także bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, zwierząt oraz całego środowiska naturalnego. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkim zbiornikami na deszczówkę betonowymi i złóż zamówienie już dziś.

W naszych zbiornikach betonowych na deszczówkę liczy się jakość zastosowanych materiałów

Produkcją betonowych zbiorników na wodę deszczową zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu dopracowaliśmy naszą ofertę dosłownie do perfekcji oferując znakomitą jakość w korzystnej cenie. Podczas produkcji tego typu urządzeń i akcesoriów używamy wyłącznie wyselekcjonowanego betonu od najlepszych dostawców klasy B-25, który charakteryzuje się doskonałą szczelnością przez wiele lat od montażu, a także zbroimy go atestowanymi prętami stalowymi, gwarantującymi pełną stabilność podczas użytkowania poszczególnych zbiorników betonowych na deszczówkę podziemnych. Ponadto każdy z nich cechuje się znormalizowanymi wymiarami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w obrębie danej serii, dzięki czemu nie występują pomiędzy nimi znaczne różnice. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku instalacji zbiorników na wodę deszczową betonowych w miejsce, gdzie nie ma jakiejkolwiek tolerancji odchyłki w wymiarach.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę – szczelność przede wszystkim

Większość zainteresowanych zakupem zbiorników betonowych na deszczówkę zwraca uwagę między innymi na ich szczelność. W naszej firmie SZAMBA MAMUT traktujemy ją priorytetowo, dlatego wszystkie dostępne modele są wykonane ze zwróceniem szczególnej uwagi właśnie na ten parametr. Beton użyty do produkcji nie pęka, a na jego powierzchni nie pojawiają się wraz z czasem jakiekolwiek ubytki, dzięki czemu zapewnia szczelność na najwyższym poziomie przez wiele lat po instalacji zbiornika. Warto także wiedzieć, że beton został wzbogacony odpowiednimi dodatkami uszlachetniającymi, które dodatkowo zwiększają jego szczelność i cechy użytkowe. Nie wszystkie firmy decydują się na ten krok, wskutek czego zakup szamba lub zbiornika betonowego niskiej jakości może wywołać skażenie pobliskiego terenu i wiązać się z bardzo wysokimi kosztami usunięcia zaniedbania. W naszej firmie takie problemy nie mają miejsca. Przykładamy ogromną uwagę do zapewnienia jak najwyższej szczelności, gdyż produkujemy wszystkie zbiorniki betonowe na nowoczesnej linii produkcyjnej stworzonej z wyselekcjonowanych urządzeń najwyższej klasy.

Różne zbiorniki betonowe na deszczówkę

W naszej firmie znajduje się wiele różnych zbiorników betonowych na deszczówkę, a wszystkie charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnie odwzorowanymi wymiarami zewnętrznymi. Nasza oferta rozpoczyna się od najmniejszych modeli o pojemności 4m3 i wymiarach 250 x 200 x 110 cm, które są przeznaczone do najmniejszych wymagań i oczekiwań, a kończy na wariantach o pojemności 12m3 w wersji standardowej oraz niskiej. Mają wymiary zewnętrzne 350 x 240 x 180 cm i są przeznaczone do gospodarstw domowych lub rolniczych czy firm o dużym zapotrzebowaniu na wodę deszczową.

Każdy model jest wyposażony fabrycznie w standardowe wieko oraz płytę najazdową. Można je jednak wymienić na płytę pod auta osobowe i ciężarowe oraz na żeliwne wieko. Dopuszczamy także opcję instalacji dodatkowego kominka. Chętnie pomożemy w wyborze opcji dodatkowych poprzez adres e-mail bądź telefonicznie. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie zbiorników betonowych na wodę opadową, którzy przechodzą cykliczne szkolenia i zwiększają swoje umiejętności.

Dla naszej firmy nie istnieją półśrodki i kompromisy

Wszelkie betonowe zbiorniki na wodę opadową są objęte certyfikatami, atestami i aprobatami technicznymi, dzięki czemu są w pełni zgodne z naszymi deklaracjami użytkowymi i powstały zgodnie z prawem. Dostarczamy je na miejsce przeznaczenia naszym własnym transportem samochodem ciężarowym wraz z pełną dokumentacją i gwarancją o odpowiedniej długości. Gwarantujemy zawsze terminową dostawę zakupionego zbiornika betonowego na deszczówkę niezależnie od jego rodzaju, wielkości i typu, a także umożliwiamy przeprowadzenie instalacji za pomocą jednej z wielu ekip montażowych znajdujących się w każdym większym mieście w kraju. W ofercie znajdziesz także zbiorniki na szambo w wariancie jednokomorowym i dwukomorowym, a także modele do przydomowej oczyszczalni ścieków i wiele, wiele innych.