Szamba betonowe 10m3 [10000l]

Dlaczego szambo betonowe 10 m3 jest rozwiązaniem idealnym dla każdej osoby planującej budowę przydomowej oczyszczalni? Po pierwsze należy wskazać na trwałość i niezawodność konstrukcji betonowych. Dodatkowo możliwość dopasowania wymiarów do naszych potrzeb sprawia, że betonowe szambo 10 m3 staje się rozwiązaniem bardzo wygodnym. Sprawdź ofertę zbiorników betonowych oferowanych przez SZAMBA MAMUT.

Szamba betonowe 10m3 – wymiary. Jakie będą odpowiednie?

Szamba betonowe 10m3 – wymiary. Oferowane przez firmę SZAMBA MAMUT szamba betonowe 10m3 mają różne wymiary. Możemy wybrać takie, które będzie najbardziej dopasowane do potrzeb naszego indywidualnego projektu. W zależności od potrzeby możemy wybrać zbiornik niższy, wyższy, jednokomorowy lub dwukomorowy. Dzięki szerokiej ofercie możesz dowolnie zaplanować wygląd swojej przydomowej, ekologicznej oczyszczalni. Uogólniając to, jakie szambo betonowe 10m3 wymiary będzie miało, zależy od kilku czynników, jednak nie będą one odbiegać od rozmiarów standardowych konstrukcji tego typu.

Ile kosztuje szambo betonowe 10 m3?

Cena szamba betonowego 10m3 będzie zależała od wielu czynników. Przede wszystkim w zależności od tego, czy zdecydujemy się na prostszy zbiornik jednokomorowy, czy bardziej zaawansowane i perspektywie czasu bardziej opłacalne szambo betonowe 10 m3 dwukomorowe. Ceny tych pierwszych będą nieco niższe, jednak z uwagi na brak zastosowania przegrody przelewowej będą wymagały częstszego opróżniania przez wóz asenizacyjny. Szambo dwukomorowe dzięki możliwości rozdzielania nieczystości płynnych od stałych oraz przetwarzaniu ich przy wykorzystaniu mikroorganizmów w bezpieczną dla środowiska wodę, może funkcjonować dłużej bez ryzyka wydzielania nieprzyjemnych zapachów.

Dodatkowo szambo betonowe 10 m3 z płytą najazdową może różnić się techniką jej wykonania. Płyta bardziej odporna, wytrzymuje ciężar większych pojazdów będzie nieco wyższa. Na cenę będzie wpływał rodzaj zastosowanego wieka – standardowe bądź żeliwne. To drugie będzie droższe, ale wytrzymalsze. Szambo betonowe 10 m3, cena z montażem będzie więc zależna od rodzaju – jednokomorowe czy dwukomorowe – rodzaju płyty najazdowej oraz wieka. Wiele czynników wpływa na to ile kosztować będzie szambo betonowe 10 m3. Cena wahać się będzie w przedziale od około 2300 zł do ponad 3000 zł. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę gwarancję jakości oraz porównując tę kwotę do cen zbiorników z tworzyw sztucznych. Jak widać to ile kosztuje szambo betonowe 10m3 zależy od wielu czynników. Jej dokładne określenie będzie możliwe, kiedy Twój projekt będzie gotowy.

Szamba betonowe 10 m3 – pomorskie

Czy SZAMBA MAMUT oferują zbiorniki na terenie całego kraju? Tak, szamba betonowe 10m3. Pomorskie również jest obszarem działań producenta. Dlaczego warto skorzystać z ich oferty?

Po pierwsze w swoich konstrukcjach SZAMBA MAMUT wykorzystują najwyższej klasy beton B25, który cechuje się wysoką trwałością i odpornością na pęknięcia i innego rodzaju rozszczelnienia. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, a wieloletnia gwarancja będzie stanowić dodatkowe zabezpieczenie w sytuacji awaryjnej. Wybierając szambo betonowe 10 m3 z montażem oferowane przez SZAMBA MAMUT zyskujemy pewność, że będzie to rozwiązanie na lata. Szeroka oferta sklepu, współpraca z firmami montażowymi na terenie całego kraju oraz dysponowanie własnym transportem sprawiają, że SZAMBA MAMUT są jedną z najbardziej konkurencyjnych marek na polskim rynku szamb.

Szamba betonowe są najczęściej wybieranymi na rynku rodzajami zbiorników do przydomowych oczyszczalni ścieków. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę stosunek ich ceny do jakości. Wiele osób rozważa zakup zbiornika o pojemności 10 tys. litrów. W takiej sytuacji pytanie „szambo betonowe 10m3 – na ile wystarcza?” jest bardzo często zadawane. Odpowiedzią na nie będzie bardzo częste i nieprecyzyjne „to zależy”. Od czego? 

Przed zakupem zbiornika na nieczystości powinniśmy, w miarę jak najdokładniej wyliczyć średnią produkcję ścieków w naszym gospodarstwie domowym. Możemy tego w przybliżeniu dokonać przy pomocy zwykłego spisania licznika wody i dokonania kolejnego pomiaru po upływie dwóch tygodni. Różnica pomiędzy drugim a pierwszym pomiarem wskaże nam średnią produkcję ścieków w naszym domu przy założeniu, że przez te dwa tygodnie korzystaliśmy z niego w sposób typowy. Możemy zdecydować się na zakup nieco większego zbiornika, jednak pamiętajmy, że nie zadziała tu zasada „im większy zbiornik, tym rzadziej będę musiał go opróżniać”, gdyż jest ona błędna z założenia.