Szamba betonowe Gniezno

Jesteśmy producentem wysokiej jakości szamb betonowych oferowanych transport do Gniezna oraz na terenie całego kraju! Jako profesjonaliści dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal naszej oferty, zwracając szczególną uwagę na materiały i surowce stosowane w produkcji wspomnianych zbiorników.

Szamba betonowe Gniezno to modele jedno- i dwukomorowe, różniące się pojemnością i wymiarami. W zależności od potrzeb danego gospodarstwa domowego lub firmy mogą Państwo zdecydować się na rozwiązanie najbardziej optymalne i dopasowane do oczekiwań i specyfiki działki, posesji, liczby użytkowników i ilości nieczystości, które wymagają odprowadzenia. Nasze szamba Gniezno to świetnie rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które ze względu na swoje położenie nie mają możliwości podłączenia się do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Szamba Gniezno – ich największe zalety

Prezentowane produkty to wysokiej jakości szamba betonowe, które powstają z betonu B25 charakteryzującego się dużym poziomem gęstości. To sprawia, że w połączeniu z innymi atestowanymi materiałami i surowcami zapewnia pełną szczelność całej konstrukcji, nie dopuszczając tym samym do przedostawania się nieczystości na zewnątrz. Ma to istotne znaczenie nie tylko pod względem zablokowania możliwości wydobywania się ze zbiornika nieprzyjemnych zapachów, ale i pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska i przeciwdziałania skażeniu gleby. Co ważne, jakość konstrukcyjna i użytkowa naszych szamb nie ulega obniżeniu również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych.

Każde szambo Gniezno cechuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i możliwość jego montażu w podjeździe na posesji, jeśli uwarunkowania terenowe bądź powierzchnia działki nie pozwala na inną lokalizację. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z dodatkowej oferty, czyli wyposażenia szamba w płytę najazdową dla samochodów osobowych lub ciężarowych.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!

Jesteśmy przekonani, że inwestycja w oferowane przez nas szamba betonowe będzie trafną decyzją! W trosce o naszych Klientów zapewniamy również możliwość skorzystania z innych kompleksowych usług, takich jak wykonywanie wykopów pod szamba, ich transport do wskazanej lokalizacji i podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Naszym atutem jest wysoka jakość, stały kontakt z Klientem na każdym etapie realizowanego zamówienia i atrakcyjne, konkurencyjne ceny za nasze produkty i usługi. Wraz ze zbiornikiem otrzymują Państwo od nas pełną dokumentację i pięcioletnią gwarancję. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu!