Szamba dwukomorowe 12m3

Szambo betonowe 12m3 jest doskonałym sposobem gospodarowania nieczystościami na terenach pozbawionych swobodnego dostępu do sieci kanalizacyjnej. Sprawdza się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, domków letniskowych, jak i na działkach o przeznaczeniu komercyjnym. Szambo dwukomorowe 12 m3 okazuje się być bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem.

Działanie i zalety szamb dwukomorowych 12 m3

Obecnie na rynku dostępne są szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe. Te pierwsze cechują się jednym kominkiem rewizyjnym i brakiem przegrody. Są polecane w sytuacjach, w których nie istnieje możliwość odprowadzenia części wody do gleby. W większości przypadków doskonale sprawdzają się jednak szamba dwukomorowe. Wyróżniają się przegrodą przelewową, która odpowiada za zatrzymanie części ścieków w pierwszej komorze szamba. Do drugiej komory przedostają się jedynie ścieki płynne, które są przetwarzane na wodę. Może być ona odprowadzana za pomocą drenażu do gleby lub do rowu melioracyjnego. Warto pamiętać, że szamba dwukomorowe mają sens przede wszystkim na terenach suchych. Do ich zalet możemy zaliczyć przede wszystkim obniżenie kosztów wywozu nieczystości. Dzięki odprowadzaniu części ścieków do gleby rzadziej ponosimy koszty związane z zamawianiem wozu asenizacyjnego do wywozu nieczystości.

Szamba są dostępne na rynku w różnych pojemnościach. Możemy wyróżnić m.in. szambo dwukomorowe 12 m3. Tego typu pojemność szamba doskonale odpowiada na potrzeby kilkuosobowej rodziny.

Szambo dwukomorowe 12 m3 w SZAMBA MAMUT

Szambo betonowe dwukomorowe 12 m3 dostępne jest w ofercie SZAMBA MAMUT. Oferujemy szamba 12 m3 o wymiarach: 300 × 240 × 210, 400 × 240 × 160 oraz 350 × 240 × 180. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zapewniamy możliwość wyboru płyty najazdowej standardowej, pod samochody ciężarowe lub auta osobowe. Dodatkowo można zdecydować się na wieko żeliwne lub opcjonalny kominek.

SZAMBA MAMUT to firma działająca na polskim rynku już od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wydobywaniem piasku. Niedługo później poszerzyliśmy naszą działalność o betonowanie. Dziś wykonujemy profesjonalne betonowe zbiorniki na deszczówkę oraz zbiorniki na nieczystości, takie jak szambo 12 m3 dwukomorowe. Szeroka oferta firmy obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również transport i montaż nowoczesnych zbiorników na nieczystości. Wszystkie produkty oferowane przez SZAMBA MAMUT są certyfikowane, a ponadto charakteryzują się betonem najwyższej jakości własnej produkcji. Docierają do klienta terminowo, wraz z pełną dokumentacją i są objęte gwarancją. Skorzystaj z naszej oferty i skontaktuj się z nami w sprawie produktu, jakim jest szambo betonowe dwukomorowe 12 m3