Szamba betonowe Rzeszów

Firma SZAMBA MAMUT świadczy swoje usługi na terenie całej Polski i znajduje rozwiązanie, które ułatwiają instalację i korzystanie z alternatyw dla podłączenia kanalizacyjnego. W naszej ofercie posiadamy nie tylko zbiorniki na szambo, ale również kanały samochodowe, betonowe piwniczki ogrodowe oraz zbiorniki na deszczówkę lub gnojówkę. Nasze produkty posiadają wysoką wytrzymałość i są bardzo trwałe, dzięki czemu posłużą nam przez długie lata. Każdy z naszych produktów został stworzony z myślą o oczekiwaniach i wymaganiach klienta. Betonowe komponenty posiadają też wysoką odporność na środki chemiczne, dzięki czemu nie grozi nam przepuszczenie ich do naturalnego środowiska. Taki wyciek mógłby skutkować skażeniem najbliższego otoczenia.

Producent szamb betonowych Rzeszów

Nie każde gospodarstwo domowe ma możliwość podłączenia się pod sieć kanalizacyjna. Dla takich działek wychodzimy z rozwiązaniem, które ułatwi odprowadzanie zanieczyszczeń i pozwoli zainstalować zbiorniki na terenie posesji. Będą one jednak wymagały regularnego oczyszczania, dlatego warto wybrać rozwiązanie większe wymiarowo, niż jest nam rzeczywiście potrzebne.

Zbiorniki w naszej ofercie posiadają różne pojemności oraz wymiary, dzięki czemu możemy lepiej sprostać potrzebom naszych klientów. Szamba dostosowujemy przede wszystkim do rozmiarów posesji oraz liczby mieszkańców, którzy korzystają z gospodarstwa domowego. Takie liczby pozwolą oszacować nam średnie zapotrzebowanie i wybrać do niego odpowiednie rozwiązanie.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy również dostawy we wskazany przez nich adres. Wykorzystanie nowych technologii pozwala nam maksymalnie uprościć nasze produkty bez utraty ich funkcjonalności, dzięki czemu instalacja jest dużo łatwiejsza i możliwa do samodzielnego wykonania. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz wykwalifikowany personel służy poradą i pomocą.