Kanały samochodowe

Betonowe kanały samochodowe zdobywają popularność, gdyż okazują się bardzo przydatnym elementem każdego domowego garażu lub warsztatu. Sprawdź produkty dostępne w kategorii i przekonaj się o tym, że warto wybrać wysokiej jakości kanały samochodowe do Twojego garażu.

SZAMBA MAMUT – zakres działalności

SZAMBA MAMUT to wysokiej jakości producent zbiorników betonowych, takich jak szamba betonowe, betonowe zbiorniki na deszczówkę, a także gotowe kanały samochodowe. Warto nadmienić, że wszystkie dostępne w sklepie internetowym betonowe zbiorniki posiadają wszystkie ważne certyfikaty oraz atesty. Są wykonywane z (własnej produkcji) betonu najwyższej klasy oraz atestowanych prętów. Zostały objęte aprobatą techniczną. Zbiorniki SZAMBA MAMUT mają także gwarancję. Na każdym z etapów produkcji wszystkich dostępnych w sklepie produktów najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego właśnie SZAMBA MAMUT, to solidna marka, której można zaufać. Posiadamy również własny transport na terenie Polski, więc dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Państwa w szybkim tempie, a obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Nasza firma istnieje od 1992 roku i wciąż konsekwentnie rozwijamy naszą działalność – obecnie funkcjonujemy w większości regionów w Polsce. Dzięki temu wszędzie możemy świadczyć usługi na wysokim stopniu profesjonalizmu.

Wysokiej jakości kanały samochodowe w SZAMBA MAMUT

Gotowe kanały samochodowe, to innowacyjne produkty, które stają się coraz częściej wykorzystywane między innymi przez fanów motoryzacji. Ich podstawowym zastosowaniem jest udostępnienie dojścia do podwozia auta, bez konieczności używania podnośnika samochodowego. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się między innymi w przydomowych garażach i niewielkich warsztatach czy stacjach naprawczych. Jednakże kanały samochodowe okazują się też być bardzo popularne w dużych warsztatach – mechanicy mogą dzięki nim z łatwością pracować nie tylko przy samochodach osobowych, lecz także przy pojazdach ciężarowych, takich jak TIRy czy autobusy. Możliwość swobodnego dostępu do podwozia pojazdów bez używania tradycyjnego podnośnika, jest bardzo wygodna. Pozwala zarówno na szybką kontrolę elementów znajdujących się na podwoziu, jak i na dokonywanie skomplikowanych napraw. 

Co ciekawe, alternatywnym zastosowaniem takich prefabrykatów, może być również zaadaptowanie ich jako dodatkowej przestrzeni piwnicznej w domu jednorodzinnym. Kanał samochodowy betonowy może z łatwością być wykorzystany np. do przechowywania kolekcji win, jedzenia itp. Taka mnogość zastosowań jest związana z faktem, że w kanał samochodowy betonowy jest zbudowany w sposób, przez który utrzymuje się w nim stała temperatura – pozwala to na przechowywanie np. żywności czy wina bez uszczerbku na jakości.

Wymiary produktów

W ofercie SZAMBA MAMUT, firmy doświadczonej i bardzo cenionej na rynku prefabrykatów z betonu, można znaleźć obecnie dwie wersje najwyższej jakości kanałów samochodowych. Ich wymiary są podane w konfiguracji długość x szerokość x wysokość. 

Dostępne w SZAMBA MAMUT wymiary kanału samochodowego to:

  • kanał samochodowy krótki, 400 x 120 x 170,
  • kanał samochodowy długi, 560 x 120 x 170.

Oba kanały doskonale sprawdzą się zarówno w zastosowaniu klasycznym, w którym umożliwią wygodne wykonywanie prac naprawczych przy samochodzie, jak i w nietypowych zastosowaniach, takich jak np. przechowywanie narzędzi i sprzętu ogrodowego. Takie zastosowania, prawdopodobnie najlepiej współgrają z krótszym z kanałów samochodowych.

Kanał samochodowy – ceny w sklepie SZAMBA MAMUT

Warto podsumować fakty – wszystkie pokazują, jak przydatne mogą być kanały samochodowe. Ceny tych produktów w sklepie SZAMBA MAMUT, są skorelowane z ich ogromną jakością, trwałością i wykorzystaniem w produkcji nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości betonu. Kanał samochodowy krótki (o wymiarach 400 x 120 x 170) kosztuje 2800 złotych, natomiast kanał samochodowy długi (o wymiarach 560 x 120 x 170) kosztuje 3800 złotych. Przy najwyższej jakości produktu, którym są te betonowe kanały samochodowe, ceny okazują się bardzo atrakcyjne. Tego typu zakup posłuży każdemu kupującemu przez długie lata i jest doskonałą inwestycją.

 

Kanały samochodowe Cena

Kanał samochodowy (krótki) 400 x 120 x 170
3 500zł
Kanał samochodowy (długi) 560 x 120 x 170
4 500zł