Zbiorniki betonowe Radom

Nowoczesne, w pełni wodoszczelne zbiorniki betonowe SZAMBA MAMUT to m.in. szamba betonowe. Radom należy do miast, w których firma umożliwia montaż szamba lub innego zbiornika betonowego przez profesjonalną ekipę. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie zbiorniki SZAMBA MAMUT i skorzystaj z naszej oferty!

Jakie wybrać szamba betonowe Radom

W miejscach, w których niemożliwe jest podłączenie działki do miejskiej sieci kanalizacyjnej, niezbędne stają się szamba betonowe. Radom jest miastem, w którym tego typu rozwiązania najczęściej są stosowane na obrzeżach, w przypadku budowy domów jednorodzinnych. 

Szambo dla domu jednorodzinnego może być jednokomorowe lub dwukomorowe. Szamba dwukomorowe charakteryzują się specjalną przegrodą, która oddziela ścieki stałe od ścieków płynnych. Następnie są one rozkładane w drugiej komorze przez mikroorganizmy, które usuwają zanieczyszczenia z wody. Później oczyszczona część nieczystości może być odprowadzona do gruntu. Pozwala to na oszczędności związane z opróżnianiem szamba, rzadziej trzeba decydować się na usługi wozów asenizacyjnych. Natomiast szamba jednokomorowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie teren jest podmokły i nie przyjmie dodatkowej wody bądź nielegalne jest odprowadzanie cieczy z szamba w ten sposób.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Radom

Warto zwrócić uwagę również na zbiorniki betonowe na deszczówkę. Radom, podobnie jak inne polskie miasta, jest miejscem, gdzie z roku na rok wzrasta świadomość ekologiczna mieszkańców. Z tego względu warto zainwestować w zbiornik na wodę deszczową. Taki sposób gromadzenia wody umożliwia wykorzystywanie jej np. do podlewania ogrodu czy do domowych urządzeń sanitarnych, co okazuje się nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. 

Zbiorniki betonowe Radom

SZAMBA MAMUT to firma z wieloletnim doświadczeniem. Do stworzenia naszych produktów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, takie jak beton klasy B25 i certyfikowane pręty. Wszystkie nasze wyroby betonowe spełniają wymagania techniczne i są wykonane z najwyższą precyzją, dlatego sięgają po nie zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Nasze produkty z powodzeniem mogą być wykorzystywane w gospodarstwach domowych, jak i na działkach rekreacyjnych albo tych przeznaczonych do działalności komercyjnej, np. wynajmu domków letniskowych. Co więcej, SZAMBA MAMUT oferuje profesjonalny transport samochodem ciężarowym wysokiej trasy, jak i terminowość dostaw. Nasze ekipy montażowe oferują również profesjonalne i sprawne zamontowanie zbiorników. Ponadto każde zamówienie jest opatrzone pełną dokumentacją, w tym niezbędne certyfikaty. Produkty są również objęte gwarancją. W razie pytań, skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze zbiorniki betonowe – Radom to miasto, w którym z ogromną przyjemnością realizujemy nasze usługi!