Zbiorniki betonowe Płock

Zbiorniki betonowe producenta SZAMBA MAMUT wyróżniają się wysoką jakością wykonania i bardzo atrakcyjną ceną. W ofercie można znaleźć zbiorniki betonowe na wodę deszczową, jak i szamba betonowe. Płock należy do miast, w których można liczyć również na usługę montażu wykonaną przez profesjonalną ekipę montażową SZAMBA MAMUT. Jaki zbiornik betonowy wybrać najlepiej? Sprawdź i skorzystaj z naszej oferty.

Szamba betonowe Płock. Jakie dla domu jednorodzinnego?

Szamba betonowe to podziemne zbiorniki na szambo. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie nie dociera kanalizacja miejska. W przypadku miast mowa najczęściej o obrzeżach, gdzie znajdują się działki, na których powstają domy jednorodzinne. Jakie szambo najlepiej wybrać dla domu jednorodzinnego? 

Na rynku dostępne są różne rodzaje szamb betonowych. Ich ogólne działanie polega na łączeniu się z urządzeniami sanitarnymi w domu, takimi jak muszle klozetowe, umywalki czy prysznice i odprowadzaniu z nich nieczystości. Następnie wszystkie te nieczystości trafiają do specjalnego zbiornika. Szamba betonowe dzielimy na szamba dwukomorowe i szamba jednokomorowe. Podstawową różnicą między tymi dwoma typami jest obecność specjalnej przegrody w szambach dwukomorowych, która pozwala przedostać się do drugiej komory jedynie ściekom płynnym. Następnie są one rozkładane przez mikroorganizmy, co umożliwia usunięcie ze ścieków zanieczyszczeń. Dzięki temu czysta woda może zostać odprowadzona do gleby bądź rowu melioracyjnego. Ze względu na ten proces szamba dwukomorowe wymagają opróżniania rzadziej, niż jednokomorowe, a co za tym idzie, ich eksploatacja jest tańsza.

SZAMBA MAMUT oferuje najwyższej jakości zbiorniki betonowe. Płock jest miastem, w którym zapewniamy też szybką dostawę i w pełni profesjonalny montaż. Co więcej, cały proces zamówienia jest objęty przez nas pełną dokumentacją, a produkty – gwarancją. Warto zwrócić uwagę też na beton klasy B25, z którego są zrobione nasze zbiorniki betonowe.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Płock

Oferujemy również w pełni wodoszczelne i ekologiczne zbiorniki betonowe na deszczówkę. Płock jest miejscem, w którym znaleźć można wiele domów jednorodzinnych, dlatego też podobne zbiorniki zyskują w Płocku coraz to większą popularność. Dzięki zbieraniu deszczówki możemy postępować nie tylko ekologicznie, ale również ekonomicznie – zbiornik na wodę opadową umożliwia późniejsze wykorzystanie jej np. do podlewania kwiatów czy zasilania urządzeń sanitarnych. Ze zbiornikami betonowymi na deszczówkę możliwa jest duża oszczędność pieniędzy na rachunkach za wodę. Z tego względu warto wybrać zbiorniki betonowe na deszczówkę – Płock to idealne miejsce na tego typu inwestycje!