Szamba dwukomorowe 10m3

Szambo betonowe dwukomorowe 10 m3 może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących dobrego sposobu na gospodarowanie nieczystościami. Takie szambo sprawdzi się zarówno na działce mieszkalnej, jak i rekreacyjnej, a także na terenie wykorzystywanym do celów wynajmu. Szambo dwukomorowe 10 m3 to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Co warto o nim wiedzieć?

Szamba dwukomorowe 10 m3 – Jakie wybrać?

Popularne są zarówno szamba jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Podstawową różnicą między nimi jest zastosowanie specjalnej przegrody w szambach dwukomorowych. Umożliwia ona zatrzymywanie części ścieków w pierwszej komorze szamba. Nieczystości płynne przedostające się do drugiej komory zostają przetworzone na wodę, która zostaje odprowadzana do gleby za pomocą drenażu lub do rowu melioracyjnego. Tego typu rozwiązanie umożliwia między innymi zaoszczędzenie na wywozie nieczystości – szambo dwukomorowe 10 m3 wymaga opróżniania rzadziej, niż jednokomorowe szambo o podobnej pojemności. Szamba dwukomorowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie legalna jest ta forma pozbywania się części nieczystości, a teren nie jest podmokły.

Szambo betonowe dwukomorowe 10 m3 charakteryzuje się też dużą szczelnością. Szamba na nieczystości muszą spełniać szereg wymagań, dzięki którym stanowią bezpieczny i higieniczny sposób na radzenie sobie z nieczystościami.

Szambo dwukomorowe 10 m3 w sklepie SZAMBA MAMUT

W ofercie SZAMBA MAMUT znajdziesz kilka wersji produktu, jakim jest szambo dwukomorowe 10 m3. Wymiary wariantów szamb o tej pojemności to: 300 × 240 × 180 oraz 350 × 240 × 260. Oba dostępne warianty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Szamba znajdujące się w naszym asortymencie cechą się także korzystnymi cenami, na których wysokość ostateczny wpływ ma dobranie dodatkowych opcji. Wśród nich wyróżnia się rodzaj płyty najazdowej, która może być standardowa albo przystosowana do aut osobowych lub ciężarowych. Ponadto, można zdecydować się na wieko standardowe lub żeliwne. Istnieje także możliwość domówienia dodatkowego kominka.

Szambo dwukomorowe 10 m3 dostępne w naszej ofercie wyróżnia się wykonaniem z wysokiej jakości betonu, który produkujemy samodzielnie. To materiał o znacznej gęstości, który jest odporny na pękanie oraz działanie wód gruntowych. Dlatego nasze szamba są tak solidne i szczelne. Dodatkową zaletą jest to, że nasze produkty uzyskały specjalistyczne certyfikaty. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz korzystną dostawę na wyznaczone miejsce. Do każdego szamba dołączamy gwarancję, a także pełną dokumentację.