Zbiorniki betonowe Sieradz

Szamba betonowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest podłączenie działki do miejskiej instalacji kanalizacyjnej. W takim wypadku na nieczystości potrzebne są specjalne zbiorniki betonowe. Sieradz jest miastem, w którego przypadku taka konieczność wynika najczęściej z budowania domu jednorodzinnego na obrzeżach miasta. Jakie szambo wybrać? Czy warto skorzystać z oferty firmy SZAMBA MAMUT?

Szamba betonowe Sieradz

Szamba betonowe stosowane są najczęściej w przypadku działek oddalonych od miejskiej sieci kanalizacyjnej. Do tego typu zbiorników trafiają nieczystości powstałe na skutek korzystania z muszli kanalizacyjnych, pryszniców, wanien, zlewów itp. Wyróżniamy szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe, które różnią się od siebie przede wszystkim obecnością specjalnej przegrody w przypadku szamb dwukomorowych. Przegroda ta oddziela od siebie nieczystości stałe oraz płynne, które po przedostaniu się do drugiej komory rozkładane są przez mikroorganizmy i w postaci wody mogą być odprowadzone do gleby. Tego typu zabieg znacząco obniża koszty eksploatacji szamba, gdyż rzadziej potrzebne jest wzywanie wozu asenizacyjnego. Nie wszędzie można jednak stosować szamba dwukomorowe. Nie są polecane m.in. na podmokłych terenach. Tam lepiej zastosować jednokomorowe szamba betonowe. Sieradz jest miejscowością, w której firma SZAMBA MAMUT oferuje możliwość transportu i profesjonalnego montażu szamb ze swojej oferty, zarówno jednokomorowych, jak i dwukomorowych.

Najlepsze zbiorniki betonowe na deszczówkę Sieradz 

Poza szambami, w ofercie SZAMBA MAMUT znajdziemy również zbiorniki dwukomorowe na deszczówkę. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą rzeszę zwolenników wśród Polaków. Dlaczego? Zbiorniki na deszczówkę pozwalają na wykorzystanie jej m.in. do podlewania ogrodu czy do domowych urządzeń sanitarnych. To nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne rozwiązanie, które sprawia, że mniej pieniędzy zostaje przeznaczone na opłaty za wodę. Co więcej, zbiorniki na wodę sprzyjają poziomowi samowystarczalności gospodarstwa domowego. Zakup tego typu udogodnień powinni wziąć pod uwagę przede wszystkim fani ogrodnictwa – dzięki specjalnym zbiornikom, wody do podlewania kwiatów zawsze jest pod dostatkiem. Produkty SZAMBA MAMUT charakteryzują się doskonałą wodoszczelnością. Wyjątkiem nie są też zbiorniki betonowe na deszczówkę. Sieradz jest miastem, w którym wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na podlewanie ogrodu wodą opadową, dlatego warto zainwestować w zbiornik. Beton użyty do ich produkcji nie pęka nawet po kilkuletniej eksploatacji. Ma to związek m.in. ze wzbogaceniem betonu wykorzystywanego do produkcji zbiorników SZAMBA MAMUT dodatkami uszlachetniającymi, co poprawia jego trwałość. 

Zbiorniki betonowe Sieradz SZAMBA MAMUT

Poza doskonałą jakością, zbiorniki betonowe SZAMBA MAMUT są też wyposażone we wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Do każdego zamówienia jest dołączana pełna dokumentacja, a wysyłka i transport są wykonywane w deklarowanym terminie.