Zbiorniki betonowe Sandomierz

W miejscach, w których nie można doprowadzić kanalizacji miejskiej do działki, niezbędne okazują się odpowiednie szamba betonowe. Sandomierz należy do miast, w których dostępne są usługi montażu szamba przez ekipę montażową producenta SZAMBA MAMUT. Jesteśmy znani i cenieni ze względu na swoją niezawodność. Czym wyróżniają się szamba i zbiorniki betonowe SZAMBA MAMUT? 

Szamba betonowe Sandomierz

Szamba betonowe oferowane przez SZAMBA MAMUT sprawdzają się wszędzie tam, gdzie występuje konieczność zamontowania specjalnego zbiornika na nieczystości pochodzące z urządzeń sanitarnych, takich jak muszle klozetowe, prysznice, zlewy i tym podobne. Najczęściej potrzeba posiadania tego typu zbiorników dotyczy działek mieszkalnych z domami jednorodzinnymi, jak i działek rekreacyjnych. To na nich najlepiej sprawdzają się szamba betonowe. Sandomierz jest miastem, w którym często występuje konieczność podłączenia szamba do domów budowanych na obrzeżach. Z tego względu warto poznać atrakcyjną ofertę SZAMBA MAMUT, obejmującą szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe.

Główną różnicą pomiędzy tymi typami szamb jest obecność specjalnej przegrody w szambach dwukomorowych, która oddziela od siebie nieczystości stałe oraz płynne. Następnie płynna część nieczystości jest rozkładana przez mikroorganizmy i w bezpiecznej formie może być odprowadzona do gleby. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność pieniędzy na opłatach za opróżnianie szamba. Szamba dwukomorowe nie mogą być jednak stosowane np. na podmokłych terenach. 

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sandomierz

Kolejnym rodzajem produktów oferowanych przez SZAMBA MAMUT są zbiorniki betonowe na deszczówkę. Sandomierz jest miastem, w którym wiele domów może poszczycić się ogródkami na działce. Do ich podlewania warto używać właśnie wody deszczowej. Woda zebrana w ten sposób może posłużyć też do domowych urządzeń sanitarnych. To pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na opłatach za wodę, a do tego jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem. 

Zbiorniki betonowe Sandomierz

Jako SZAMBO MAMUT dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie zamówienia. Jeśli masz wątpliwości co do typu zbiornika betonowego, skontaktuj się z naszymi specjalistami jeszcze przed podjęciem decyzji o zamówieniu. Po tym, jak opłacisz transakcje, zamówienie zostanie dostarczone w przewidywanym terminie wraz z kompletem dokumentów zawierającym m.in. certyfikaty jakości zamówionych produktów. Nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości betonu klasy B25. Inne części, takie jak pręty, również cechują się ogromną jakością, co potwierdzają atesty. Stuprocentowa wodoszczelność to kolejna z cech, jaką charakteryzują się nasze zbiorniki betonowe. Sandomierz to miasto, w którym realizujemy wszystkie nasze usługi, wraz z profesjonalnym transportem i montażem. Skorzystaj z naszej oferty, a w razie pytań, skontaktuj się z nami!