Zbiorniki betonowe Lublin

Zbiorniki betonowe mogą pełnić różne funkcje, które usprawniają działanie gospodarstwa domowego. Mowa np. o szambach betonowych, umożliwiających gospodarowanie nieczystościami w miejscach, do których nie dociera kanalizacja miejska. Kolejną kategorią użytecznych zbiorników są zbiorniki betonowe na deszczówkę. 

Szamba betonowe Lublin

Szamba betonowe sprawdzają się między innymi w przypadku działek mieszkalnych, na których budowane są domy jednorodzinne, a także działek rekreacyjnych czy ośrodków wynajmujących domki letniskowe. W Lublinie szamba betonowe najczęściej służą mieszkańcom obrzeży miasta, gdzie nie zawsze podłączona jest kanalizacja miejska. Budując dom jednorodzinny, warto zastanowić się nad wyborem najlepszego zbiornika na nieczystości. 

Szamba to podziemne zbiorniki, które umożliwiają gospodarowanie nieczystościami pochodzącymi z gospodarstwa domowego, między innymi z toalet, pryszniców czy zlewów. Wyróżniamy szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe, które różnią się od siebie obecnością specjalnej przegrody w przypadku szamb dwukomorowych. Umożliwia ona oddzielanie od siebie nieczystości stałych i płynnych, dzięki czemu płynne trafiają do drugiej komory, gdzie są rozkładane przez mikroorganizmy. Następnie mogą być odprowadzone do gleby. To rozwiązanie umożliwia oszczędność, ponieważ nie trzeba tak często opłacać usługi opróżniania szamba w porównaniu z szambami jednokomorowymi. Nie może być jednak stosowane wszędzie, np. na terenach podmokłych. Z tego względu należy zwracać uwagę na to, jak wybierać odpowiednie szamba betonowe. Lublin jest miastem, w którym należy sprawdzić, czy możliwe jest zamontowanie szamba dwukomorowego. 

Wybór odpowiedniego szamba powinien być przemyślany. Skorzystaj z możliwości kontaktu z naszymi specjalistami i zadzwoń lub wyślij maila. Nasi eksperci z pewnością doradzą w zakresie wyboru odpowiedniego zbiornika na nieczystości. Co więcej, nasza firma SZAMBA MAMUT transportuje też zbiorniki betonowe. Lublin należy do miejscowości, w których możliwy jest też montaż zbiornika przez naszą profesjonalną ekipę.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lublin

Kolejnym produktem SZAMBO MAMUT wartym uwagi są zbiorniki na deszczówkę. Lublin należy do miast, które mogą pochwalić się domami z pięknymi ogrodami. Coraz więcej mieszkańców wie, że korzystanie z deszczówki do ich podlewania to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i opłacalne dla portfela. Montaż zbiornika betonowego na deszczówkę może pozwolić na znaczne ograniczenie wydatków na wodę w dłuższej perspektywie. 

Zbiorniki betonowe Lublin

Jako SZAMBA MAMUT dbamy o zadowolenie klientów na każdym etapie transakcji. Nasze produkty cechują się doskonałą jakością wykorzystanych materiałów, takich jak wysokiej klasy beton B25. Wszystkie produkty docierają do klienta wraz z pełną dokumentacją, uwzględniającą wszystkie certyfikaty. Jednocześnie ceny w sklepie SZAMBA MAMUT są naprawdę niskie. Indywidualny koszt zakupu konkretnych zbiorników zależy m.in. od pojemności oraz wyboru dodatkowych opcji.