Szamba betonowe Kalisz

Jesteśmy producentami szamb betonowych z wieloletnim doświadczeniem i eksperckim poziomem wiedzy w zakresie ich produkcji, jak i montażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę zbiorników jedno- i dwukomorowych, które spełniają swoją rolę przy niewielkich, jednorodzinnych domach, na posesjach o ograniczonej powierzchni oraz przy budynkach firmowych i gospodarczych użytkowanych przez większą liczbę mieszkańców / pracowników.

Szamba betonowe Kalisz to produkty, których celem jest umożliwienie odprowadzania nieczystości ścieków w sprawny, szybki i bezpieczny sposób. Nieczystości znajdujące się w zbiornikach to szczelne konstrukcje, z których nie wydobywa się żaden nieprzyjemny zapach. Jednocześnie zaznaczamy, iż szamba charakteryzują się szczelną obudową, dzięki której ścieki nie przedostają się do gleby, powodując tym samym jej skażenie.

Szamba Kalisz, w zależności od wybranego modelu, umożliwiają również naturalne oczyszczanie znajdujących się w nich ścieków dzięki zachodzącym w nich procesom biologicznym. Decydując się na zbiorniki dwukomorowe otrzymują Państwo konstrukcję, która przyczynia się do odseparowania nieczystości płynnych od stałych, co po oczyszczeniu zawartości pozwala na odprowadzenie powstałej w ten sposób wody wprost do gruntu.

Szamba Kalisz – konstrukcje odporne na intensywne użytkowanie

Szamba, które oferujemy, to produkty różnorodne pod względem ich pojemności i wymiarów. Jeśli nie wiedzą Państwo, która opcja będzie optymalna dla Państwa posesji, nasi eksperci chętnie udzielą profesjonalnego wsparcia przedzakupowego i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Prezentowane zbiorniki są odporne na niekorzystne i zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne. Są ponadto proste w obsłudze, a dzięki możliwości wyposażenia ich w płytę najazdową dla samochodów osobowych lub ciężarowych nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać ich montażu na podjeździe do posesji.

Kolekcja zbiorników na nieczystości, które stanowią część naszej oferty, są opatrzone pięcioletnią gwarancją i są dostarczane do Klienta wraz z pełną dokumentacją. Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową usługą dotyczącą transportu szamba, jego montażem, przyłączeniem do systemu kanalizacyjnego budynku, jak i wykonaniem wykopu pod zbiornik, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów! Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie!