Zbiorniki betonowe Jędrzejów

Jako SZAMBA MAMUT oferujemy klientom wysokiej jakości, tanie zbiorniki betonowe, które cechują się przede wszystkim wysoką wodoszczelnością i wykorzystaniem betonu klasy B25. Co więcej, oferta firmy obejmuje również usługę montażu przez profesjonalne ekipy, które instalują zbiorniki betonowe. Jędrzejów należy do miejscowości, w których to możliwe. Poznaj dostępne produkty i skorzystaj z naszej oferty!

Szamba betonowe Jędrzejów

Szamba betonowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach, jednak najczęściej stosowane są w miejscach, do których nie dociera kanalizacja miejska. Są wykorzystywane zarówno w przypadku działek mieszkalnych, jak i rekreacyjnych. W wielu miastach kanalizacja nie dociera na obrzeża i to właśnie tam konieczne stają się szamba betonowe. Jędrzejów może być przykładem takiego miasta. Domy jednorodzinne budowane na obrzeżach potrzebują odpowiednich zbiorników na nieczystości. Trafiają do nich nieczystości powstałe na skutek używania urządzeń sanitarnych, takich jak muszle klozetowe, prysznice, zlewy i tym podobne.

Szamba dzielimy na jednokomorowe i dwukomorowe. Podstawową różnicą między nimi jest obecność specjalnej przegrody w szambach dwukomorowych, która zatrzymuje w pierwszej komorze nieczystości stałe i pozwala na spłynięcie do drugiej komory nieczystościom płynnym. Tam są one rozkładane przez mikroorganizmy i w bezpiecznej formie mogą trafiać do gleby. To rozwiązanie umożliwia oszczędność na kosztach wywozu nieczystości, ale nie może być stosowane wszędzie, np. na terenach podmokłych. 

Jeśli nie wiesz, jaki typ szamba wybrać, skorzystaj z pomocy specjalistów SZAMBA MAMUT. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jędrzejów

Kolejnym produktem w naszej ofercie są zbiorniki betonowe na deszczówkę. Ich wykorzystanie okazuje się być bardzo ekologiczne, ale również opłacalne. Zebraną deszczówką można podlewać ogród, ale również wykorzystywać ją do urządzeń sanitarnych w domu. Dzięki temu można diametralnie obniżyć rachunki za wodę, a jednocześnie zadbać o środowisko naturalne. Istnieje szereg argumentów przemawiających za tym, jak ekonomiczne są zbiorniki betonowe na deszczówkę. Jędrzejów należy do miast, w których nasze fachowe ekipy montażowe mogą zainstalować zbiornik na deszczówkę lub szambo!

Zbiorniki betonowe Jędrzejów

Jako SZAMBA MAMUT chcemy zapewniać klientom wysoki poziom komfortu korzystania z naszych usług na każdym etapie zamówienia. Skorzystaj z kontaktu z nami, jeśli wahasz się co do wyboru odpowiedniego zbiornika betonowego. Wszystkie produkty wysyłamy z kompletną dokumentacją, zawierającą wszystkie niezbędne certyfikaty. Jednocześnie zależy nam na zadowoleniu klientów w każdym aspekcie i oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Ponadto produkty SZAMBA MAMUT są wykonane z wysokiej klasy betonu B25, który zapewnia trwałość i pełną wodoszczelność produktów. Oferujemy też profesjonalny transport i montaż.