Zbiorniki betonowe Biała Podlaska

W miejscach, w których nie ma dostępu do kanalizacji miejskiej, niezbędne stają się szamba betonowe, które umożliwiają odprowadzanie nieczystości z domowych urządzeń sanitarnych. SZAMBA MAMUT w swojej ofercie proponuje wysokiej jakości szamba, jak i inne zbiorniki, np. zbiorniki betonowe na deszczówkę. 

Szamba betonowe Biała Podlaska

Popularne szamba betonowe można podzielić na szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. W obydwu przypadkach celem instalacji jest odprowadzenie nieczystości powstałych na skutek korzystania z urządzeń sanitarnych (toalet, pryszniców, zlewów itp.) do podziemnego zbiornika. Główną różnicą między tymi typami szamb jest obecność specjalnej przegrody w szambach dwukomorowych. Zadaniem jej jest oddzielanie nieczystości stałych od płynnych. W drugiej komorze znajdują się natomiast ścieki płynne, które są rozkładane przez mikroorganizmy i mogą być odprowadzane do gleby. Ten sposób umożliwia oszczędność na opróżnianiu szamba, bo w przypadku szamb dwukomorowych należy robić to rzadziej, niż jednokomorowych. Tego typu rozwiązanie nie może być stosowane jednak wszędzie.

Jako SZAMBA MAMUT oferujemy nasze produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Niski koszt przy zachowaniu wysokiej jakości wyróżnia nas na rynku producentów zbiorników betonowych. Warto podkreślić, że wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości betonu B25 oraz atestowanych części. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wszystkie nasze towary odznaczają się wysoką jakością. Całkowity koszt zamówienia jest zależny od wyboru pojemności zbiornika oraz dodatkowych opcji. Oferujemy nie tylko szamba, ale też inne zbiorniki betonowe. Biała Podlaska jest miejscem, w którym sprawdzą się też zbiorniki na deszczówkę.

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Biała Podlaska

Zbiorniki betonowe na deszczówkę są doskonałym sposobem na to, aby poczynić duże oszczędności. Dzięki wykorzystaniu wody deszczowej np. do podlewania kwiatów i do domowych urządzeń sanitarnych możliwe jest diametralnie obniżenie opłat za wodę. Co więcej, to bardzo ekologiczny sposób, co jest istotne dla coraz większej liczby Polaków, którzy wybierają zbiorniki betonowe na deszczówkę. Biała Podlaska, podobnie jak inne miasta w Polsce, jest miejscem, w którym systematycznie wzrasta świadomość ekologiczna mieszkańców, którzy decydują się na wybieranie rozwiązań korzystnych dla środowiska naturalnego. 

Zbiorniki betonowe Biała Podlaska

Oferta SZAMBO MAMUT jest dopasowywana do wymagań i oczekiwań klientów, którzy są zainteresowani zbiornikami betonowymi. Jeśli masz pytania, skonsultuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości związane ze zbiornikami, takimi jak m.in. szambo betonowe. Biała Podlaska należy do rozbudowanej siatki miast, w której nasze ekipy montażowe świadczą również usługę instalacji zbiorników betonowych. Co więcej, każdy produkt dociera do klienta w zaplanowanym terminie, wraz z pełną dokumentacją i certyfikatami jakości. Skorzystaj z naszej oferty!